درباره گرمسال

درباره گرمسال

معرفی شرکت 

گروه صنعتی گرمسال به منظور تولید محصولات  صنعتی گرمازا از سال 1372 آغاز به کار نمود. موسسین این گروه که دارای تجربه ای 20 ساله در این صنعت و در کارخانه های گوناگون بودند اقدام به راه اندازی کارگاهی در منطقه شهر ری تهران نمودند.

از آغاز تفکر توسعه فضای کارگاهی و ارتقاء آن به کارخانه در اندیشه موسسین وجود داشت .این اندیشه به همراه خواست درونی و برنامه ریزی مدیران سازمان ظرف مدت زمان چند ساله به ثمر نشست و هم اکنون روند رو به رشد سازمان به صورت مستمر ادامه دارد و برنامه ریزی دقیق برای حرکت سازمان به سمت تعالی انجام شده است .پمحصولات گروه صنعتی گرمسال در گروه های بخاری های کارگاهی ، هیتر های صنعتی ، جت هیترهای قابل حمل ، یونیت  هیترهای گازی و در آخر کولر آبی قرار می گیرند.

در هر گروه به تناسب نوع محصولات آن گروه ، ابعاد و مشخصات فنی گوناگون تعریف میشوند که قاعدتا کاربردهای متنوعی را به مصرف کنندگان هدیه می کند . اماکن عمومی ، رستورانها ، کارخانه ها و کارگاه های تولیدی ، فروشگاه های بزرگ ،پایانه های مسافربری ، فرودگاه ها و نمونه های بارز از اماکن مناسب برای استفاده از محصولات گرمایشی گروه گرمسال می باشند . اهداف 10ساله این شرکت این است که به عنوان برترین تولید کننده به لحاظ کیفی و کمی و رهبر بازار ایران منطقه خاورمیانه و آسیای میانه شناخته شود . همچنین سبد محصولات خود را گسترده تر نماید . سازمان به سمت تعالی و توسعه نظام مند و ساختاری در حوزه های گوناگون حرکت کند . صداقت ، احترام و درک متقابل ، مشارکت و کارگروهی و رعایت جنبه های زیست محیطی از موضوعات بسیار مهم و مورد تاکید و رعایت تمامی کارکنان است .

 

امکانات و توانمندیها 

گروه صنعتی گرمسال با گرد آوری کارشناسان و متخصصین توانمند در واحد های گوناگون تولید ، دارای امکان و پتانسیل مناسبی در طراحی و تولید محصولات با سطح کیفی مطلوب و اطمینان و کارائی مثال زدنی است . واحد های فلزکاری ، برش کاری ، خم کاری ، نقطه کاری ، جوشکاری (آرگون ،برق ، CO2، هوا ،استیلن) ، شستشو ، خشک کن ، نقاشی ، مونتاژ و بسته بندی به عنوان واحد های زیر مجموعه مدیریت تولید در مراحل مختلف فرآیند تولید ، نقش متمایزی را ایفا می کنند . 

همچنین واحد R&D  کارخانه با انجام پژوهش های گوناگون و مستمر در جهت افزایش مزایا ، سهولت مصرف ، کاهش خطرات احتمالی و افزایش مزایا ، سهولت مصرف ، کاهش خطرات احتمالی و افزایش کاربردهای متنوع محصولات ، موجبات مناسبی را برای مدیران و برنامه ریزان تولید مهیا می نماید . 

نتایج این پژوهشها مزیت های گوناگونی را به محصولات گروه گرمسال در مقایسه با رقبا اختصاص داده است نظیر :

1- دستگاه کنترل دمای محیط

2- دستگاه کنترل از راه دور 

3- مصرف بسیار کم محصولات 

4- توان خروجی بالا 

5- اکسی پیلوت

6-تنوع محصولات 

از آنجا که مدیران کارخانه به خوبی می دانند ، رضایت صرف و دلخوش بودن به وضعیت مطلوب کنونی ، موجبات خمودگی و عدم پیشرفت در سازمان را به وجود می آورد ، لذا بر بهبود مستمر و طراحی و توسعه امکانات و کاربرد های گوناگون در خصوص محصولات فعلی و تولیدی خلاقانه در ارتباط با محصولات جدید ، تاکیدی جدی و اساسی دارند . پاسخگویی به نیاز و خواسته مشتریان ، از موضوعات اساسی و دغدغه دهای همیشگی مدیران گرمسال محسوب می شود .  به همین منظور واحد بازرگانی با انجام مطالعات گوناگون بازار و بررسی دقیق رفتار مصرف کنندگان نهایی در جریان آخرین تغییرات در ذائقه مصرف مشتریان قرار می گیرد و تعامیل بسیار نزدیک با واحد R&D  موجبات ارتقاء و اعمال خواسته های مشتریان را در محصولات گروه گرمسال فراهم می نماید . توفیق در این مساله به گونه ای است که در چند سال گذشته ، موجبات صادرات محصولات گوناگون گروه به کشور های حوزه خلیج فارس و آسیای میانه فراهم شده لست و بخش بالایی از صادرات گروه به این کشورها اختصاص دارد .محصولات گروه صنعتی گرمسال از طریق شبکه توزیع نمایندگی سراسری در استانهای کشور ، در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان محترم  قرار دارد .مدت زمان گارانتی 2 سال و خدمات پس از فروش محصولات شامل نصب و راه اندازی در مکان مشتری ، تعمیرات کلی یا جزئی محصولات ، تعویض قطعات یا سیستم های موجود در دستگاه می باشد.

 

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود